Pagalba:Puslapių būsenos

Puslapis iš Lietuvių enciklopedijos.

Puslapių būsenos pagalba.

Puslapių būsenos

Puslapių būsenos naudojant redagavimo ProofreadPage plėtinį yra penkios:

Be teksto
tuščias puslapis Neperžiūrėtas Peržiūrėtas Patikrintas
Problemiškas

Detalės

Normalaus redagavimo būsenos:

  • Neperžiūrėtas yra būsena pagal nutylėjimą. (Žiūrėk visus puslapius.)
  • Peržiūrėtas reiškia peržiūrėtas ir pataisytas bent vieno redaktoriaus. (Žiūrėk visus puslapius.)
  • Patikrintas reiškia peržiūrėtas ir pataisytas bent dviejų redaktorių. Šis atitinkantis butonas atsiranda tik tuo atveju, jei šis puslapis buvo kažkurio kito redaktoriaus jau redaguotas. (Žiūrėk visus puslapius.)
Vaizdas:Example of an Index page from Wikisource.png
Ši spalvinė gama taip pat yra matoma atskiro tomo ar knygos puslapių indekse, kuriame kiekvienas puslapis yra įvardijamas su tam tikra fono spalva.

Papildomos būsenos,

  • Be teksto nurodo, kad yra tuščias puslapis, o taip pat yra naudojama kitiems puslapiams, kuriems nėra reikalingas dviejų redaktorių patikrinimas, pvz. puslapį sudaro tik paveikslėlis. (Žiūrėk visus puslapius.)
  • Problemiškas nurodo, kad su puslapiu yra problemų, dėl kurių yra reikalingos diskusijos arba kurių neįmanoma teisingai paredaguoti. (Žiūrėk visus puslapius.)

Šiuos butonus puslapio būsenos nustatymui galima rasti po redagavimo langu. Jei jau yra kažkurio kito redaktoriaus koreguotas puslapis matysite:

Jei dar nei vienas redaktorius puslapio neredagavo matysite:


Abiem atvejais, galima pasirinkti atitinkamą butoną ir išsaugoti puslapį. Jei žalias "Patikrintas" butonas jums nematomas, tai jis bus matomas kitam redaktoriui jei Jūs pasirinksite geltoną "Peržiūrėtas" butoną ir išsaugosite.

Kiekvieno puslapio būsena yra matoma dokumento puslapių indekse, kaip parodyta dešinėje pusėje parodytame paveikslėlyje.